Nekilnojamo turto skelbimai

skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 165.000 €

3720 €/m2

Vilniaus m., Naujamiestis, Smolensko g.

Plotas:44.36 m2
Kambarių:2
Aukštas:5/5
Statybos metai:1961
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 143.000 €

4469 €/m2

Vilniaus m., Pašilaičiai

Plotas:32 m2
Statybos metai:2025
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 200.000 €

4000 €/m2

Vilniaus m., Lazdynų g.

Plotas:50 m2
Kambarių:2
Aukštas:2/6
Statybos metai:2017
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 166.000 €

2998 €/m2

Vilniaus m., Pašilaičiai, Eitminų g.

Plotas:55.37 m2
Kambarių:2
Aukštas:8/9
Statybos metai:2012
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 165.000 €

3369 €/m2

Vilniaus m., Pašilaičiai, Perkūnkiemio g.

Plotas:48.98 m2
Kambarių:2
Aukštas:6/12
Statybos metai:2013
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 72.000 €

3863 €/m2

Vilniaus m., Gerosios Vilties g.

Plotas:18.64 m2
Kambarių:1
Aukštas:1/5
Statybos metai:1961
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 145.000 €

3180 €/m2

Vilniaus m., Karoliniškės, Virginijaus Druskio g.

Plotas:45.6 m2
Kambarių:2
Aukštas:11/12
skelbimas
Sklypas pardavimui

Kaina 95.000 €

779 €/a

Vilniaus m.

Sklypo plotas (a):122
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 138.000 €

2556 €/m2

Vilniaus m., Šeškinė, Čiobiškio g.

Plotas:54 m2
Kambarių:2
Aukštas:9/9
Statybos metai:1981
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 62.800 €

3872 €/m2

Vilniaus m., Naujininkai, Kapsų g.

Plotas:16.22 m2