Apartment for Sale, Vilniaus m. Pašilaičiai Eitminų g. Floor 8/9, Rooms: 2, area: 55.37 m2
Price 166.000 €
2998 €/m2
Go to description
Apartment for Sale
Price 166.000 €
Share
Created at: 2026-05-12
Phone Number: +37064275882
Settlement: Vilniaus m.
Street: Eitminų g.
House No.: 20
Area: 55.37 m2
Rooms: 2
Floor: 8
Floors in Building: 9
Construction Year: 2012
House Type: Masonry
Construction: Finished
Heating: Central collector
Description: Parduodamas tvarkingas, erdvus ir šviesus 55,37 m² butas Eitminų g. 20, Vilniuje, 2012 m. statybos mūriniame name su liftu. Butas yra 8 iš 9 aukštų. Namo energetinė klasė – B, todėl išlaikymo kaštai nedideli, o šildymo sąskaitos žemos. Parduodamas ir erdvus sandėliukas. IŠPLANAVIMAS IR BUTO PRIVALUMAI • Svetainė su virtuve orientuota į šiaurę, tačiau rytais patenka rytinis apšvietimas. • Miegamasis į pietus – itin šviesus, su balkonu pietinėje pusėje. • Butas tvarkingas, šiuolaikiškai įrengtas, interjeras neutralus ir prižiūrėtas. • Erdvi svetainė su valgomuoju, dideli langai suteikia daug natūralios šviesos. • Didelė koridoriaus spinta – patogiam daiktų laikymui. • Miegamajame – plati lova, modernus interjeras, tvarkinga sienų ir grindų apdaila. • Vonios kambarys ir virtuvė įrengti kokybiškai, su integruota buitine technika. • Vonios grindys šildomos. • Butas tinkamas tiek gyvenimui, tiek nuomai – nereikalauja papildomų investicijų. • Paliekama visa reikalinga buitine technika: šaldytuvas, orkaitė, viryklė, gartraukis, skalbimo mašina-džiovyklė, indaplovė. Baldai: valgomojo stalas su kėdėmis, sofa-lova, miegamojo lova, spintos (kas matoma nuotraukose). VIETA IR INFRASTRUKTŪRA • Strategiškai patogi vieta – greitas susisiekimas su Ukmergės g., Pašilaičiais, Vakarinio aplinkkelio jungtimis ir visomis pagrindinėmis Vilniaus miesto kryptimis. • Viešasis transportas – artimiausia stotelė vos kelios minutės pėsčiomis, kursuoja dažni autobusai. • Šalia – Rimi, Maxima, Lidl, Depo, prekybos centras BIG, sporto klubai, kavinės, grožio salonai, įvairios paslaugos. • Netoliese įrengtas Perkūno skveras su sporto aikštelėmis, vaikų žaidimų zonomis ir poilsio erdvėmis. • Rajone veikia ir plečiasi švietimo įstaigos – Gabijos gimnazija, darželiai, būreliai, planuojamos naujos ugdymo įstaigos. • Saugi, prižiūrėta aplinka, tvarkinga laiptinė, draugiška kaimynystė. • Vieta rami, nesigirdi gatvės triukšmo. KAINA IR PAPILDOMA INFORMACIJA • Kaina – 166 000 €. • Papildomai parduodamas sandėliukas 5,43 kv. ploto – 7 000 €.