Nekilnojamo turto skelbimai

skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 229.000 €

3382 €/m2

Vilniaus m., Žirmūnai

Plotas:67.71 m2
Statybos metai:1981
skelbimas
Butas nuomai

Kaina 690 €

15 €/m2

Vilniaus m., Naujamiestis, Savanorių pr.

Plotas:46 m2
Kambarių:2
Aukštas:3/5
Statybos metai:1969
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 83.000 €

4150 €/m2

Vilniaus m.

Plotas:20 m2
Kambarių:1
Aukštas:2/9
Statybos metai:1969
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 149.848 €

5295 €/m2

Vilniaus m., Pilaitė

Plotas:28.3 m2
Kambarių:2
Aukštas:2/4
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 196.500 €

2768 €/m2

Vilniaus m., Viršuliškės

Plotas:71 m2
Kambarių:3
Aukštas:9/9
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 184.000 €

5377 €/m2

Vilniaus m., Šnipiškės, Linkmenų g.

Plotas:34.22 m2
Kambarių:1
Aukštas:5/5
Statybos metai:2019
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 216.000 €

4114 €/m2

Vilniaus m., Pilaitė, Pilkalnio g.

Plotas:52.5 m2
Kambarių:2
Aukštas:3/4
Statybos metai:2026
skelbimas
Sklypas pardavimui

Kaina 8.000 €

800 €/a

Sklypo plotas (a):10
skelbimas
Patalpos pardavimui

Kaina 45.550 €

376 €/m2

Pasvalio r., Pasvalio m.

Namo nr.:7
Aukštas:1
skelbimas
Butas nuomai

Kaina 700 €

17 €/m2

Plotas:42 m2
Kambarių:2
Aukštas:1/2
Statybos metai:2025