Объявления о недвижимости

Квартира на продажу
Цена 165.000 €
3720 €/m2
Vilniaus m., Naujamiestis, Smolensko g.
Площадь:44.36 m2
Комнат:2
Этаж:5/5
Год постройки:1961
Тип дома:Блочный
Отделка:Завершённый
Описание:IŠSKIRTINĖ GALIMYBĖ NAUJAMIESTYJE – 2 KAMBARIŲ BUTAS INVESTICIJAI ARBA GYVENIMUI
Parduodamas strategiškai patogioje Vilniaus vietoje – Naujamiestyje, Smolensko g. esantis 2 kambarių butas. Tai vieta, kur nekilnojamasis turtas nuolat auga vertėje, todėl šis objektas yra ne tik namai, bet ir saugi investicija.
BENDRA INFORMACIJA:
- Kaina: 165 000 €
- Plotas: 44,36 kv. m
- Aukštas: 5/5
- Kambarių sk.: 2
- Namo tipas: blokinis
- Statybos metai: 1961 m. atlikta 2025 m. namo renovacija.
- Yra rusys
KODĖL ŠIS BUTAS VERTAS JŪSŲ DĖMESIO:
- Lokacija, viena paklausiausių Vilniuje, sparčiai augantis rajonas
- Vos kelios minutės iki miesto centro
- Šviesus butas su balkonu
- Langai orientuoti į vidinį kiemą, daugiau ramybės
- Funkcionalus išplanavimas
NAMAS IR APLINKA:
- Prižiūrėta, rakinama laiptinė
- Atnaujintas šiluminis mazgas
- Tvarkingas kiemas
- Netoliese parduotuvės, mokyklos, darželiai
- Puikus susisiekimas su visais miesto rajonais
INVESTICINĖ VERTĖ:
Naujamiestis, viena perspektyviausių Vilniaus vietų, kur NT kainos nuosekliai auga. Tokie butai dėl savo lokacijos ir likvidumo išlieka paklausūs tiek nuomai, tiek perpardavimui.
Tai ne tik butas – tai sprendimas tiems, kurie vertina miesto gyvenimo patogumą, komfortą ir ilgalaikę investicinę vertę.
Namo renovacija jau įtraukta į pardavimo kainą, todėl papildomų rūpesčių dėl jos nebelieka. Šiuo metu likusi neišmokėta renovacijos suma siekia apie 13 000 €, ir ji yra pilnai įskaičiuota į galutinę būsto kainą. Butas bus parduodamas be baldų ir buitinės technikos. Bute atliktas kosmetinis remontas.
Dėl apžiūros susisiekite. Brokerių paslaugos nedomina!

Квартира на продажу
Цена 143.000 €
4469 €/m2
Vilniaus m., Pašilaičiai
Площадь:32 m2
Год постройки:2025
Отделка:Завершённый
Описание:Parduodamas pilnai įrengtas 32 kv. m. butas Vilniuje, Pašilaičių solo projekte, 2025 m. statybos. Butas įrengtas apgalvotai ir pritaikytas patogiam gyvenimui – puikiai tinka tiek sau, tiek investicijai.
Įrengimas ir privalumai:
Pilnai, kokybiškai ir brangiomis medžiagomis įrengtas, nereikalaujantis papildomų investicijų.
Įrengta rekuperacinė sistema.
Kokybiškos vinilinės grindys (atsparios drėgmei).
Modernios vidaus durys su paslėptais vyriais.
Grindjuostės priderintos prie durų spalvos. Baldai gaminti pagal individualų užsakymą, pritaikyti būtent šiam butui.
Visa buitinė technika (įskaitant gartraukį, pajungtą tiesiai į išmetimo šachtą – be filtrų).
Skalbimo mašina su džiovyklės funkcija.
Prabangios užuolaidos.
Išplanavimas:
Svetainės zona su darbo stalu, valgomojo stalu ir sofa-lova.
Atskira miegamojo erdvė su dvigule lova (atskirta pertvara, patogus priėjimas iš abiejų pusių).
Funkcionaliai išnaudota kiekviena erdvė.
Kaina 143 000 eurų.
Susisiekti:
https://www.facebook.com/groups/504910378028244/permalink/1270225018163439

Квартира на продажу
Цена 200.000 €
4000 €/m2
Vilniaus m., Lazdynų g.
Площадь:50 m2
Комнат:2
Этаж:2/6
Год постройки:2017
Отопление:Центральное коллекторное
Тип дома:Кирпичный
Описание:PARDUODAMAS PILNAI ĮRENGTAS 2 KAMBARIŲ BUTAS SU LODŽIJA IR PARKAVIMO VIETA LAZDYNŲ GATVĖJE, VILNIUJE.❗️
🏠
Namo statyba: 2017m.
Plotas: 50kv.
Aukštas: 2 iš 6
Pastato tipas: Mūrinis
Šildymas: Centrinis kolektorinis
💰Kaina: 200 000€
🏘️IŠPLANAVIMAS:
-- Svetainė kartu su virtuve ir prieškambariu - 24,21 kv.m.
-- Miegamasis - 11,32 kv.m.
-- Vonios kambarys kartu su WC - 5,68 kv.m.
-- Įstiklinta lodžija - 8,95 kv.m.
--- Parkavimo vieta (papildoma kaina)
⚒️🔨🪚 ĮRENGIMAS:
-- Parduodamas su visais baldais ir buitine technika
-- Buitinė technika: įrengtas oro kondicionierius, itin plačios įstrižainės išmanusis Samsung televizorius, plati AEG indaplovė su ProClean, indukcinė AEG kaitlentė, AEG orkaitė su kepimo garuose funkcija, AEG šaldytuvas su FrostMatic CoolMatic ir CleanAir control technologijomis, AEG skalbimo mašina su ProSteam technologija
-- Laminato grindys, dažytos sienos, įtempiamos lubos, medinės vidaus durys, sutapdinti šviestuvai, Hansgrohe maišytuvai
-- Šildymas centrinis-kolektorinis (radiatoriai)
-- Svetainėje sofa-lova, pakabinama spintelė, vitrina, kilimas, stalas, televizorius ir panoraminiai langai
-- Virtuvėje kokybiški įmontuoti baldai su gera furnitūra ir buitine technika, pakankamai vietos valgomojo stalui su kėdėmis. Įrengta vandens filtravimo sistema.
-- Miegamajame dvigulė lova su čiužiniu, erdvi sieninė spinta, naktinės užuolaidos
-- Vonios kambaryje vonia su hansgrohe dušo komplektu, kombinuotas gyvatukas (elektra/karštas vanduo), praustuvė su spintele, pakabinamas klozetas su sienoje įmontuotu nuleidimo mechanizmu ir bide priedu, sieninė spintelė virš skalbyklės, veidrodis su apšvietimu, šildomos grindys
-- Įrengta ir įstiklinta lodžija, kurioje stumdomi stiklinių pertvarų segmentai, išklotos grindys surenkamomis medinėmis plytelėmis, įrengti karnizai su dieninėmis užuolaidomis, įmontuota spinta ir sulankstomas staliukas.
-- Lodžija pakankamai erdvi, kad tilptų tiek jūsų dviračiai tiek ir poilsio erdvė su lauko staliuku ir kėdėmis
-- Prieškambaryje didelis veidrodis ir sieninė spinta lauko drabužiams, batų dėžė.
AUTOMOBILIO STOVĖJIMO VIETA:
-- Galite įsigyti už papildomą kainą (10 000 EUR)
VIETA
-- Namas apsuptas žalumos, yra liftas, dviračių saugykla namo gyventojams, krepšinio ir vaikų žaidimų aikštelės
-- Puiki vieta susisiekimo atžvilgiu - patogus išvažiavimas į Oslo ar Geležinio vilko gatves, Vakarinį aplinkelį, Laisvė prospektą, o 300 m atstumu net kelios viešojo transporto stotelės
-- 5 min. pėsčiomis iki RIMI ir IKI prekybos tinklų parduotuvių
-- 500 m. atstumu net 3 lopšeliai-darželiai iš kurių artimiausias Lazdynėlis 100 m., 800 m. iki vidurinės ir pagrindinės mokyklų
-- 600 m. iki Lazdynų poliklinikos ir universitetinės ligoninės
Susisiekti facebook:
https://www.facebook.com/groups/587136444802629/permalink/3222145067968407/

Квартира на продажу
Цена 166.000 €
2998 €/m2
Vilniaus m., Pašilaičiai, Eitminų g.
Площадь:55.37 m2
Комнат:2
Этаж:8/9
Год постройки:2012
Отопление:Центральное коллекторное
Тип дома:Кирпичный
Отделка:Завершённый
Описание:Parduodamas tvarkingas, erdvus ir šviesus 55,37 m² butas Eitminų g. 20, Vilniuje, 2012 m. statybos mūriniame name su liftu. Butas yra 8 iš 9 aukštų. Namo energetinė klasė – B, todėl išlaikymo kaštai nedideli, o šildymo sąskaitos žemos. Parduodamas ir erdvus sandėliukas.
IŠPLANAVIMAS IR BUTO PRIVALUMAI
• Svetainė su virtuve orientuota į šiaurę, tačiau rytais patenka rytinis apšvietimas.
• Miegamasis į pietus – itin šviesus, su balkonu pietinėje pusėje.
• Butas tvarkingas, šiuolaikiškai įrengtas, interjeras neutralus ir prižiūrėtas.
• Erdvi svetainė su valgomuoju, dideli langai suteikia daug natūralios šviesos.
• Didelė koridoriaus spinta – patogiam daiktų laikymui.
• Miegamajame – plati lova, modernus interjeras, tvarkinga sienų ir grindų apdaila.
• Vonios kambarys ir virtuvė įrengti kokybiškai, su integruota buitine technika.
• Vonios grindys šildomos.
• Butas tinkamas tiek gyvenimui, tiek nuomai – nereikalauja papildomų investicijų.
• Paliekama visa reikalinga buitine technika: šaldytuvas, orkaitė, viryklė, gartraukis, skalbimo mašina-džiovyklė, indaplovė.
Baldai: valgomojo stalas su kėdėmis, sofa-lova, miegamojo lova, spintos (kas matoma nuotraukose).
VIETA IR INFRASTRUKTŪRA
• Strategiškai patogi vieta – greitas susisiekimas su Ukmergės g., Pašilaičiais, Vakarinio aplinkkelio jungtimis ir visomis pagrindinėmis Vilniaus miesto kryptimis.
• Viešasis transportas – artimiausia stotelė vos kelios minutės pėsčiomis, kursuoja dažni autobusai.
• Šalia – Rimi, Maxima, Lidl, Depo, prekybos centras BIG, sporto klubai, kavinės, grožio salonai, įvairios paslaugos.
• Netoliese įrengtas Perkūno skveras su sporto aikštelėmis, vaikų žaidimų zonomis ir poilsio erdvėmis.
• Rajone veikia ir plečiasi švietimo įstaigos – Gabijos gimnazija, darželiai, būreliai, planuojamos naujos ugdymo įstaigos.
• Saugi, prižiūrėta aplinka, tvarkinga laiptinė, draugiška kaimynystė.
• Vieta rami, nesigirdi gatvės triukšmo.
KAINA IR PAPILDOMA INFORMACIJA
• Kaina – 166 000 €.
• Papildomai parduodamas sandėliukas 5,43 kv. ploto – 7 000 €.

Квартира на продажу
Цена 165.000 €
3369 €/m2
Vilniaus m., Pašilaičiai, Perkūnkiemio g.
Площадь:48.98 m2
Комнат:2
Этаж:6/12
Год постройки:2013
Тип дома:Блочный
Отделка:Завершённый
Описание:Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Pašilaičiai Perkūnkiemio g.
Parduodamas šviesus ir šiltas 2 kambarių butas Pašilaičiuose su galimybe įsigyti parkingą ir sandėliuką. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika.
ESMINĖ INFORMACIJA:
• Kaina: 165000 + parkingas ir sandėliukas
• Adresas: Perkūnkiemio g. 55
• Plotas: 48.98
• Kambarių skaičius: 2
• Aukštas: 6/12
• Statybos metai: 2013
• Pastato tipas: blokinis
• Šildymas reguliuojamas
BUTO PRIVALUMAI:
• Šviesa ir šiluma: butas pasižymi mažomis šildymo sąnaudomis;
• Erdvus balkonas: puiki vieta rytiniam kavos puodeliui ar atsipūsti po dienos darbų;
• Namas yra atokiau nuo tankiausiai užstatytos rajono dalies – daugiau erdvės;
• Parduodama su viskuo: paliekami baldai ir buitinė technika – jokių papildomų rūpesčių įsikuriant;
• Name yra 2 liftai (didesnis ir mažesnis), tad persikraustysite sklandžiai.
INFRASTRUKTŪRA IR PAPILDOMOS GALIMYBĖS:
• Vaikams: prie pat namo įrengta didžiulė, moderni vaikų žaidimų erdvė;
• Parkavimas: galima papildomai įsigyti asmeninę antžeminę stovėjimo vietą tiesiai po langais (+ 8000 Eur);
• Daiktų laikymas: papildomai parduodamas erdvus (~5 kv. m) sandėliukas dviračiams ar kitiems daiktams.
Kviečiu apžiūrėti Jums patogiu metu. Nepavykus prisiskambinti, parašykite man žinutę ir susisieksiu su Jumis.
NT brokerė Renata Kazakaitytė
Vilniaus Turtas
+370 650 80531

Квартира на продажу
Цена 72.000 €
3863 €/m2
Vilniaus m., Gerosios Vilties g.
Площадь:18.64 m2
Комнат:1
Этаж:1/5
Год постройки:1961
Тип дома:Кирпичный
Отделка:Завершённый
Описание:Parduodamas studijos tipo butas Gerosios Vilties g. 1. Čia susitinka miesto ritmas ir gamtos ramybė: vos per keletą minučių pėsčiomis pasieksite didžiausią miesto žaliąją zoną – Vingio parką; šalia esančiame Naujamiestyje rasite gausybę prekybos centrų, sporto klubų ir jaukių kavinukių, o miesto centrą pasieksite akimirksniu.
ESMINĖ INFORMACIJA:
• Kaina: 72 000
• Adresas: Gerosios Vilties g. 1
• Plotas: 18,64
• Kambarių skaičius: 1
• Aukštas: 1/5 (paaukštintas 1 a.)
• Statybos metai: 1961
• Pastato tipas: mūrinis
PRIVALUMAI:
• Bute yra virtuvėlė ir vonios kambarys, tad nereikės naudotis bendrais patogumais (butui priklauso 7,29 kv. m bendro naudojimo patalpų).
• Investicija trumpalaikei ar ilgalaikei nuomai – šiuo metu butas generuoja nuomos pajamas.
NT brokerė Renata Kazakaitytė
Vilniaus Turtas
+37065080531

Квартира на продажу
Цена 145.000 €
3180 €/m2
Vilniaus m., Karoliniškės, Virginijaus Druskio g.
Площадь:45.6 m2
Комнат:2
Этаж:11/12
Отделка:Завершённый
Описание:BUTAS SU VAIZDU Į TELEVIZIJOS BOKŠTĄ – KAROLINIŠKĖSE !
🏡 2 kambarių butas, V. Druskio g.
📐 45,6 m² | 🏢 11/12 aukštas
✔️ Du izoliuoti kambariai – patogu gyventi ar nuomoti ( nuomos kaina apie 600€)
✔️ Šviesus ir šiltas (pietinė kryptis)
✔️ Pro langus atsiveria Televizijos bokštas
✔️ Erdvus įstiklintas balkonas, į kurį galima patekti iš abiejų kambarių – reta ir labai patogu!
🛋 Papildomi privalumai:
✔️ Balkonas + sandėliukas
✔️ Du liftai
✔️ Tvarkingas, prižiūrėtas butas
🔐 Saugumas:
✔️ Tvarkinga laiptinė
✔️ Planuojamos vaizdo kameros – dar daugiau saugumo gyventojams
🌿 LOKACIJA:
– Šalia miškas ir parkas
– Netoliese parduotuvės, kavinės, viešojo transporto stotelė.
– Greitas susisiekimas su centru ir aplinkkeliu
Kaina: 145000 €
Toks butas – retai užsibūna rinkoje dėl vaizdo, išplanavimo ir lokacijos.
📩 Parašyk man dabar – susitarsime dėl apžiūros!
Tel: 067070304

Участок на продажу
Цена 95.000 €
779 €/a
Vilniaus m.
Площадь участка (а):122
Описание:Vandens pakrantėje parduodamas 122 arų ploto sklypas su mūriniu 849 m2 ploto pastatu ir pakrantės mišku šalia Vilniaus miesto. Šiame pastate tiktų įsirengti puikias patalpas kaimo viešbučiui su pobūvių sale, arba įsirengti jame puikias patalpas kaimo turizmo sodybai, arba įsirengti jame puikias patalpas darbininkų ilgalaikiam apgyvendinimui, arba įsirengti jame penkis puikius kotedžus gyvenimui ir kt. geroje ir gražioje vietovėje su upės vandens pakrante ir pakrantės mišku. 25 km atstumu iki BIG prekybos centro Vilniuje, arba tiktai 20 min kelio automobiliu autostrada Vilnius- Panevėžys iki Vilniaus. Sklypo forma primena pusiasalį. Sklype yra didelio galingumo trifazė elektra, geras privažiavimas ir kt. Objekto kaina: 95000 eurų (Mokėti už jį galima ir dalimis). Detalesnė informacija Tel: +37068550048 arba El. paštu: Villitas@gmail.com

Квартира на продажу
Цена 138.000 €
2556 €/m2
Vilniaus m., Šeškinė, Čiobiškio g.
Площадь:54 m2
Комнат:2
Этаж:9/9
Год постройки:1981
Отделка:Завершённый
Описание:Parduodamas, dar nereklamuojamas, 2 k.b., Čiobiškio g., Šeškinėje: 54 kv.m., 9a/9, 1981 m. Butas itin tvarkingas. Du izoliuoti kambariai, vonia su WC atskirai, tamsusis kambarys., didelė virtuvė praplatinta balkono sąskaita - įteisinta, įregistruota. Nedidelis balkonas - stiklintas. Parduodamas su baldais, buitine technika.
Puikus vaizdas. 2024 m. suremontuotas stogas. Labai tvarkinga laiptinė: pakeisti langai. Butas laisvas.
Galima registruotis apžiūrai.
Kaina 138000 eur.
Skambinti tel. Nr. +37062033055

Квартира на продажу
Цена 62.800 €
3872 €/m2
Vilniaus m., Naujininkai, Kapsų g.
Площадь:16.22 m2
Отделка:Завершённый
Описание:Parduodama studija Naujininkuose, 62800€
Parduodama naujai įrengta studija Naujininkuose, Kapsų g. Vilniuje – su visais patogumais!
Kaina: 62800 €
Plotas: 16.22 kv. m
Studija įrengta prieš metus– stilinga ir apgalvota iki smulkmenų.
—
🏡 Pagrindinė informacija:
• Plotas – 16.22kv. m
• Paskirtis- gyvenamoji
• Parduodama su visais baldais ir buitine technika
•Nauja elektros instaliacija, nauja kanalizacija
• Tinkama tiek gyvenimui, tiek nuomai (nuomos kaina apie 400€/mėn.)
Skambinkite, ar rašykite patogiu laiku :
+37067794725
margarita.sadauskaite@vilniausturtas.lt