Real Estate Listings

Apartment for Sale
Price 229.000 €
3382 €/m2
Vilniaus m., Žirmūnai
Area:67.71 m2
Construction Year:1981
Construction:Finished
Description:PARDUODAMI 4 STUDIJO TIPO BUTAI ŽIRMŪNUOSE – TIK VISI KARTU
Kaina už visus 4 butus: 229 000 €
Stipri investicinė galimybė – parduodami 4 studio tipo butai, visi viename objekte. Tai sprendimas ieškantiems stabilaus nuomos srauto. Butai parduodami tik kartu.
OBJEKTAS
・Adresas: Žirmūnų 149. Vilnius
・Statybos metai -1981m.
・Paskirtis- gyvenamoji
・4 studio tipo butai
・Bendras plotas – 67.71 kv. m (apie 15-18 kv. m kiekviena)
📈 PRIVALUMAI INVESTUOTOJAMS:
Bendros nuomos pajamos:
Apie 1500-1600 €/mėn.
Nuomos grąža- apie 8%
3 iš 4 studijų šiuo metu išnuomotos
🏡 ĮRENGIMAS IR BŪKLĖ:
Butai įrengti naujai, naudojant kokybiškas medžiagas ir šiuolaikinius sprendimus:
Pakeisti vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynai
Nauja elektros instaliacija
Naujos, stilingos vidaus durys
Pilnai įrengtos virtuvės su buitine technika
LED apšvietimas virtuvėse, voniose, lubose
Parduodama su visais baldais ir buitine technika
🏢 PASTATAS IR LOKACIJA:
Tvarkinga laiptinė
Naujas liftas
Strategiškai patogi vieta – greitas susisiekimas su miesto centru
Paklausi vieta tiek ilgalaikei, tiek trumpalaikei nuomai
💡 Investicinis potencialas:
Tai stabilus, jau generuojantis pajamas objektas su aiškiu nuomos srautu ir augimo potencialu.
PRIVALUMAI INVESTUOTOJAMS
・Stabilios nuomos pajamos – apie 1500-1600 Eur per mėnesį už 4 butus.
・Aukštas likvidumas ir nuolatinė nuomos paklausa
Kviečiu į apžiūrą, jums patogiu metu.
Tel. +37067794725

Apartment for Rent
Price 690 €
15 €/m2
Vilniaus m., Naujamiestis, Savanorių pr.
Area:46 m2
Rooms:2
Floor:3/5
Construction Year:1969
Heating:Central
House Type:Block
Construction:Finished
Description:Išnuomojamas tvarkingas, jaukus 2 miegamųjų butas puikioje vietoje – Savanorių prospekte 41, Vilniuje. Butas siūlomas ilgalaikei nuomai. Plotas 44 m², kaina 690 €/mėn.
Butas aprūpintas visa būtina technika, todėl galėsite įsikraustyti iš karto. Butas laisvas ir laukia naujų nuomininkų.
Pageidautina be gyvunụ.

Apartment for Sale
Price 83.000 €
4150 €/m2
Vilniaus m.
Area:20 m2
Rooms:1
Floor:2/9
Construction Year:1969
Construction:Finished
Description:PARDUODAMAS JAUKUS, ŠVIESUS, ŠILTAS 1 KAMBARIO BUTAS ŽYGIO GATVĖJE !
Kompaktiškas ir ekonomiškas būstas vienoje patraukliausių Vilniaus vietų. Šis 20 m² butas įsikūręs strategiškai patogioje vietoje – tarp Žirmūnų ir Šnipiškių. Tai suteikia daugiau patogumo kasdienybėje: miesto centras lengvai pasiekiamas tiek pėsčiomis, tiek viešuoju transportu. Mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą – vos kelios minutės iki Neries, kur laukia ilgi pasivaikščiojimai, bėgimo ar dviračių takai palei upę.
BENDRA INFORMACIJA
✔ Plotas: 20 m²;
– kambarys 12 m²;
– virtuvė 3,50 m²;
– koridorius 2,70 m²;
– san. mazgas 1,80 m ²;
✔ Ne bendrabutis;
✔ Aukštas: 2 iš 9;
✔ Statybos metai: 1969 m., planuojama renovacija;
BUTO PRIVALUMAI
✔ Butas šviesus, langai orientuoti į pietus;
✔ Yra balkonas – rytinei kavai ar mini žaliajai zonai;
✔ Tvarkinga, rakinama laiptinė su domofonu;
✔ Mažos komunalinės išlaidos.
✔ Rami vieta tarp nedidelių gatvių;
✔Aplink – mokyklos, darželiai, stadionas, prekybos centrai;
✔ Turgus ir viešojo transporto stotelės – vos kelios minutės pėsčiomis.
Šis butas puikiai tinka:
✔ Vienam asmeniui ar porai;
✔ Studentui;
✔ Investicijai (nuomai).
Butas laukia naujų šeimininkų, kurie jį atnaujins pagal savo poreikius. Įsirengę pagal savo skonį, galėsite džiaugtis jaukia ir patogia gyvenamąja erdve. Pirmos nuotraukos – galimos interjero vizijos.
Kaina 83 000 €
Susisiekite – galbūt tai vieta, kurios ieškojote +370 699 78068

Apartment for Sale
Price 149.848 €
5295 €/m2
Vilniaus m., Pilaitė
Area:28.3 m2
Rooms:2
Floor:2/4
Construction:Finished
Description:PARDUODAMAS DAR NIEKUR NESKELBTAS 2k. BUTAS PILAITEJE VYŠNIŲ PROJEKTE:
Aukštas - IIa
Plotas - 28.3m2
Balkonas - 4.1m2
PARDUODAMO BUTO PRIVALUMAI:
* mažaaukštė statyba (4 aukštai)
* A++ energinė klasė
* laisvalaikio erdvės
* grindinis šildymas
* didžiausia Vilniuje 3 HA rekreacinė zona
* Nemokamas parkingas aikštelėje šalia namo.
* Interjeras pagal dizainerio projektą
* Labai kokybiški korpusiniai baldai
* Buitinė technika electrolux gamintojo
* Belgiškos vinilinės grindys (angliška eglutė)
* Santechnika vokiečių gamintojo Ideal standart
Kaina - 149 848€ (5295€/M2)
Kontaktinis telefonas +37061125902

Apartment for Sale
Price 196.500 €
2768 €/m2
Vilniaus m., Viršuliškės
Area:71 m2
Rooms:3
Floor:9/9
Construction:Finished
Description:Parduodamas jaukiai ir stilingai įrengtas 3 kambarių butas Vilniuje, Viršuliškėse.
Butas įrengtas su dizainerio pagalba, todėl išsiskiria moderniais sprendimais, funkcionalumu ir jaukia atmosfera. Patogus išplanavimas – atskira virtuvė, erdvi svetainė ir du miegamieji kambariai, puikiai tinkantys tiek šeimai, tiek ieškantiems komforto.
Bendras plotas – 71 kv. m. Butas yra 9-ajame aukšte iš 9, todėl galėsite mėgautis puikiu vaizdu pro langus ir didesniu privatumu.
Butas parduodamas su buitine technika.
Pagrindiniai privalumai: • Dizainerio kurtas interjeras
• Patogus ir funkcionalus išplanavimas
• Atskira virtuvė
• Šviesus ir jaukus butas
• Aukštas aukštas – gražus vaizdas
• Rami ir patogi vieta mieste
Kaina – 196 500 €
Dėl daugiau informacijos ar apžiūros kreiptis tel. +370 670 27998

Apartment for Sale
Price 184.000 €
5377 €/m2
Vilniaus m., Šnipiškės, Linkmenų g.
Area:34.22 m2
Rooms:1
Floor:5/5
Construction Year:2019
Construction:Finished
Description:Parduodamas butas Linkmenu g. Vilnius
Uždaroje, "Linkmenų ežerai" gyvenvietėje, parduodamas pilnai ir jaukiai įrengtas 1.5 kambario butas. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika.
PRIVALUMAI: Funkcionalus išplanavimas ir baldų išdėstymas. Butas parduodamas su baldais ir buitine technika, todėl įsikurti čia galima būtų nedelsiant, o perkant investicijai - apgyvendinti nuomininkus. Idealus variantas tiek ilgalaikei, tiek trumpalaikei nuomai. Erdvus balkonas. Langai - į vidinį namo kiemą. Rekuperacinė sistema. A energetinė pastato klasė. Patogus susisiekimas su kitais Vilniaus miesto rajonais tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Visai čia pat prekybos centras "OZAS", "VICHY" vandens parkas, vos per 7 minutes automobiliu pasieksite Vilniaus senamiestį. Draugiška, rami kaimynystė. Pasivaikščiojimų takai, vaikų žaidimų aikštelės. Kodinė laptinės spyna, vaizdo kameros, uždaras kiemas. Buto įrengimui naudotos tik kokybiškos medžiagos. Mažos išlaikymo išlaidos.
BENDRA INFORMACIJA: Adresas: Linkmenų g. 58, Šnipiškės, Vilniaus m. Buto kaina: 184 000 EUR Bendras plotas: 34.22 kv.m. + 6.24 balkonas Statybos metai: 2019 m. Kambarių sk.: 1.5 Aukštas: 5/5 Šildymas: centrinis - kolektorinis.
BALDAI IR BUITINĖ TECHNIKA: Virtuvė. Sumontuota visa reikalinga buitinė technika: viryklė, orkaitė, gartraukis, šaldytuvas. Daug spintelių Jūsų asmeniniams daiktams. Svetainė: sofa - lova, kavos staliukas, televizorius, komoda. Miegamojo zona: miegamojo lova.
SUSISIEKIMAS: ~ 280 m - artimiausia viešojo transporto stotelė (st. Licėjus) ~ 390 m - "OZAS" ~ 210 m - Vilniaus Senvagės gimnazija ~ 290 m - Vilniaus licėjus ~ 440 m - Vilniaus lopšelis - darželis "Pumpurėlis" ~ 700 m - Vilniaus lopšelis - darželis "Švelnukas"
Butas šiuo metu yra nuomojamas. Susitarus dėl pikimo,per 2 mėn. butas bus laisvas. Galimas variantas palikt nuomininkus ir jus iškart gausit investicinę grąžą.
Tarpininkų prašau neskambinti.
Daugiau informacijos telefonu: +37068779075

Apartment for Sale
Price 216.000 €
4114 €/m2
Vilniaus m., Pilaitė, Pilkalnio g.
Area:52.5 m2
Rooms:2
Floor:3/4
Construction Year:2026
Heating:Air source heat pump
House Type:Masonry
Construction:Finished
Description:Stilingi namai gamtos ir saulėlydžių glėbyje – projektas „NENDRŪ“
Ieškote namų, kuriuose poilsio pojūtis lydėtų kasdien? Pilaitėje, naujai iškilusiame mažos aukštybės projekte „NENDRŪ“, parduodamas pilnai įrengtas, šviesus ir racionaliai išplanuotas 2 kambarių butas. Tai vieta, kur modernus miesto komfortas susitinka su raminančia gamtos kaimynyste.
Kodėl verta rinktis šiuos namus?
Atostogų ritmas ir magiški vakarai: Vos 5 minutės pėsčiomis iki Gelužės ežero. Mėgaukitės ryto kava erdviame balkone su neužstatytu vaizdu į gamtą, o vakarais jūsų namus užlies įspūdingi saulėlydžiai.
A++ kokybė ir inžineriniai sprendimai: 2026 m. statybos namas užtikrina minimalias sąnaudas. Jūsų komfortui įrengtas grindinis šildymas, kondicionierius bei rekuperacijos sistema, užtikrinanti visada šviežią orą.
Maksimali ramybė ir privatumas: Namas yra tik 4 aukštų, todėl mėgausitės mažesne kaimynyste ir privatumu. Jokių gatvės ūžesių – net kondicionierių išoriniai blokai iškelti ant stogo, kad girdėtumėte tik paukščių čiulbesį.
Paruošta gyvenimui: Butas parduodamas su visais baldais. Čia rasite pilnai įrengtą, kokybišką virtuvę bei vonios kambarį su visa reikalinga buitine technika – galite keltis ir gyventi iš karto.
Saugi aplinka: Projektą sudaro tik du mažaaukščiai pastatai. Uždaras kiemas stebimas vaizdo kameromis, įrengtos poilsio bei sporto zonos, vaikų žaidimų aikštelės.
Pagrindinė informacija:
Plotas: 52,46 kv. m.
Aukštas: 3 iš 4 (yra liftas).
Įrengimas: Grindinis šildymas, kokybiškas laminatas, dažytos sienos, rekuperacija, kondicionierius.
Šildymas: Individualiai reguliuojamas centrinis-kolektorinis.
Papildomai: Galimybė įsigyti ypač patogią vietą automobiliui požeminiame parkinge.
Lokacija ir patogumas:
Strategiškai puiki vieta – šalia parduotuvės, gydymo įstaigos ir viešojo transporto stotelės. Vakarinis aplinkkelis leis greitai pasiekti bet kurią Vilniaus dalį, o grįžę namo pateksite į savo privatų ramybės uostą.
„NENDRŪ“ – tai daugiau nei butas, tai jūsų naujas gyvenimo būdas, kur gamta ir komfortas tampa kasdienybės dalimi.
Susisiekite tiesiogiai ir atvykite apžiūrėti savo būsimų namų!

Land for sale
Price 8.000 €
800 €/a
Land area (a):10
Description:Parduodamas 10 arų namų valdos sklypas individualių namų kvartale, Ryto g. Kelmėje. Sklypas yra ramioje ir patogioje vietoje – puikiai tinka gyvenamojo namo statybai.
Patogus asfaltuotas privažiavimas užtikrina lengvą susisiekimą bet kuriuo metų laiku. Šalia sklypo naujai nutiesta nuotekų ir geriamojo vandens trasa, todėl komunikacijų įrengimas bus paprastas ir greitas.
Netoliese – mokyklos, darželiai, parduotuvės ir kitos svarbios įstaigos.
Taisyklingos formos, atlikti kadastriniai matavimai.
Puikus pasirinkimas ieškantiems jaukios vietos gyvenimui!

Premises for sale
Price 45.550 €
376 €/m2
Pasvalio r., Pasvalio m.
Area:121 m2
House No.:7
Floor:1
Construction:Other
Purpose:Other
Description:Patalpos miesto širdyje – verslo pradžiai, plėtrai ar gyvenimui...
120,7 m², Pasvalio centras.
✍️Objekto kaina nėra galutinė – su rimtu pirkėju derybos galimos susitikimo metu. Taip pat galime aptarti jums patogius atsiskaitymo variantus. ( Galima patalpų nuoma )

Apartment for Rent
Price 700 €
17 €/m2
Area:42 m2
Rooms:2
Floor:1/2
Construction Year:2025
Heating:Electric
House Type:Masonry
Construction:Finished
Description:Jaukūs apartamentai ilgalaikei nuomai Kunigiškėse
Pirmas aukštas
Terasa
Grill zona
Uždara teritorija
Visi patogumai apartamentuose (indai, televizorius, wifi, plaukų džiovintuvas, kavos aparatas, karšto oro gruzdintuvė, skalbyklė, garų lygintuvas..)
Nemokama vieta automobiliui
Dviračio laikikliai
Kodinė spyna
800 m. iki jūros
700 m. iki kavinės ir parduotuvės
500 m. iki wake park
Kaina: jei metams ir ilgiau 700€ +mokesčiai;
Jei trumpiau nei metams kaina nuo 700 iki 1 300 € + mokesčiai.