Nekilnojamo turto skelbimai

skelbimas
Sklypas pardavimui

Kaina 75.000 €

750 €/a

Alytaus r., Sudvajų k., Sudvajų g.

Sklypo plotas (a):100
skelbimas
Patalpos pardavimui

Kaina 40.000 €

400 €/m2

Kauno m., Romainiai, Romainių g.

Patalpų nr.:106
Aukštas:1
skelbimas
Namas pardavimui

Kaina 400.000 €

2267 €/m2

Vilniaus m., Salininkai, Kelmijos g.

Plotas:176.42 m2
Sklypo plotas (a):161
Kambarių:4
Aukštų:161
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 4.000 €

77 €/m2

Ignalinos r., Ignalinos m., Vasario 16-osios g.

Plotas:52 m2
Kambarių:2
Aukštas:3/5
Statybos metai:1999
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 152.000 €

5241 €/m2

Vilniaus m., Bajorai

Plotas:29 m2
Kambarių:2
Aukštas:4/5
Statybos metai:2024
skelbimas
Butas nuomai

Kaina 287 €

4 €/m2

Vilniaus r., Avižienių k., Vaikystės g.

Plotas:82 m2
Kambarių:3
Aukštas:2/3
Statybos metai:2000
skelbimas
Namas nuomai

Kaina 600 €

5 €/m2

Klaipėdos r., Derceklių k., Draugystės g.

Plotas:120 m2
Kambarių:4
Aukštų:1
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 20.000 €

400 €/m2

Pagėgių sav., Pagėgių m., Vilniaus g.

Plotas:50.05 m2
Kambarių:2
Aukštas:1/1
Statybos metai:1925
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 7.800 €

312 €/m2

Alytaus m., Dainava, Vilties g.

Plotas:25 m2
Kambarių:1
Aukštas:5/5
Statybos metai:1995
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 177.000 €

2493 €/m2

Vilniaus m., Fabijoniškės, Dzūkų g.

Plotas:71 m2
Kambarių:3
Aukštas:6/10
Statybos metai:1990