Nekilnojamo turto skelbimai

skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 2.900 €

69 €/m2

Radviliškio r., Tyrulių mstl., Liepų g.

Plotas:42 m2
Kambarių:2
Aukštas:2/2
Statybos metai:1960
skelbimas
Namas pardavimui

Kaina 195.000 €

1773 €/m2

Vilniaus r., Rudaminos k., Grybų g.

Plotas:110 m2
Kambarių:3
Aukštų:1
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 7.200 €

204 €/m2

Ignalinos r., Didžiasalio k., Karalyčios g.

Plotas:35.36 m2
Kambarių:1
Aukštas:3/5
Statybos metai:1985
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 84.000 €

2270 €/m2

Kauno m., Eiguliai, Sukilėlių pr.

Plotas:37 m2
Kambarių:2
Aukštas:5/5
Statybos metai:1981
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 6.500 €

141 €/m2

Radviliškio r., Tyrulių mstl., Liepų g.

Plotas:46 m2
Kambarių:2
Aukštas:2/2
Statybos metai:1957
skelbimas
Namas pardavimui

Kaina 12.000 €

130 €/m2

Pakruojo r., Pašvitinio mstl., Vaškų g.

Plotas:92.54 m2
Kambarių:4
Aukštų:2
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 59.000 €

3688 €/m2

Palangos m., streets

Plotas:16 m2
Kambarių:1
Aukštas:2/3
Statybos metai:1983
skelbimas
Namas pardavimui

Kaina 65.000 €

1155 €/m2

Elektrėnų sav., Pugainių k., Pugainių g.

Plotas:56.27 m2
Kambarių:3
Aukštų:2
skelbimas
Namas nuomai

Kaina 1.034 €

6 €/m2

Klaipėdos m., Rumpiškės, Paryžiaus Komunos g.

Plotas:188 m2
Kambarių:1
Aukštų:1
skelbimas
Namas pardavimui

Kaina 195.000 €

1950 €/m2

Klaipėdos m., Rimkai, Lubinų g.

Plotas:100 m2
Kambarių:4
Aukštų:1