Nekilnojamo turto skelbimai

skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 280.000 €

5000 €/m2

Kauno m., Gričiupis, B. Sruogos g.

Plotas:56 m2
Kambarių:2
Aukštas:4/5
Statybos metai:2018
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 50.000 €

893 €/m2

Šiaulių m., Bačiūnų g.

Plotas:56 m2
Kambarių:3
Aukštas:2/2
Statybos metai:1955
skelbimas
Namas pardavimui

Kaina 10.000 €

250 €/m2

Vilkaviškio r., Šiaudiniškių k., Šiaudiniškių g.

Plotas:40 m2
Kambarių:3
Aukštų:1
skelbimas
Butas nuomai

Kaina 700 €

15 €/m2

Vilniaus m., Šnipiškės, Giedraičių g.

Plotas:47 m2
Kambarių:2
Aukštas:2/3
Statybos metai:2010
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 130.000 €

3023 €/m2

Vilniaus m., Naujininkai, Kapsų g.

Plotas:43 m2
Kambarių:2
Aukštas:2/2
Statybos metai:1956
skelbimas
Butas nuomai

Kaina 550 €

10 €/m2

Klaipėdos m., Centras, Ąžuolų g.

Plotas:56 m2
Kambarių:2
Aukštas:2/2
Statybos metai:2010
skelbimas
Namas pardavimui

Kaina 14.500 €

580 €/m2

Trakų r., Meiluškių k., Kalnų g.

Plotas:25 m2
Kambarių:1
Aukštų:1
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 110.000 €

1429 €/m2

Kauno m., Freda, Vinčų g.

Plotas:77 m2
Kambarių:4
Aukštas:2/5
Statybos metai:1972
skelbimas
Namas pardavimui

Kaina 55.000 €

1074 €/m2

Panevėžio m., Centras, Katedros g.

Plotas:51.21 m2
Kambarių:3
Aukštų:2
skelbimas
Butas pardavimui

Kaina 28.000 €

471 €/m2

Panevėžio r., Šilų mstl., Vilties g.

Plotas:59.43 m2
Kambarių:3
Aukštas:2/2
Statybos metai:1974