Объявления о недвижимости

Участок на продажу
Цена 75.000 €
750 €/a
Alytaus r., Sudvajų k., Sudvajų g.
Площадь участка (а):100
Описание:Sklypas ant Nemuno kranto – Sudvajų k., Alytaus r.
75 000 € (750,00 €/a)
Alytaus r.
Parduodamas išskirtinis 1 ha rekreacinės paskirties sklypas ant paties Nemuno kranto Sudvajų kaime, Alytaus rajone.
Sklypas ribojasi su upe – yra tiesioginis priėjimas prie Nemuno. Tobula vieta tiek poilsiui, tiek verslui plėtoti gamtos apsuptyje.
Sklypo privalumai:
Rekreacinė paskirtis – leidžiama statyti poilsio pastatus, pirtį, įrengti stovyklavietę ar kaimo turizmo sodybą.
Galima keisti iki 50 % sklypo į namų valdą – puiki galimybė susikurti nuolatinę gyvenamąją vietą arba derinti gyvenamąją ir rekreacinę zonas ir veiklas viename sklype.
Ilgas ir taisyklingos formos sklypas – itin patogus planavimui, nes leidžia lengvai išgauti geometrškai tvarkingas, erdvias zonas pagal skirtingas paskirtis ar poreikius.
Elektra sklype – paprastas prisijungimas prie komunikacijų.
Apie vietovę:
Sudvajų kaime gyvena vos 14 gyventojų – tai sukuria itin ramią, privačią ir saugią aplinką.
Kaimas neturi „požeminių alkoholio prekybos vietų, kurios dažnai pasitaiko mažesniuose miesteliuose.
Aplink nėra asocialių asmenų, aplinka tvarkinga, bendruomenė maža, bet draugiška.
Tai puiki vieta tiems, kurie vertina saugumą, tylą, privatumą ir natūralią gamtą be triukšmo ar nepageidaujamų kaimynų.
Gamta:
Vietovę supa brandus miškas, ir įspūdingi Nemuno vaizdai – ideali vieta norintiems atsipalaiduoti, pasislėpti nuo miesto šurmulio ar tiesiog mėgautis gamta.
Atstumai:
Kaunas – apie 1 val. kelio
Vilnius – apie 1,5 val. kelio
Puiki vieta jūsų poilsiui, gamtos mylėtojų svajonių sodybai ar investicijai į kaimo turizmą su dideliu privatumo ir saugumo potencialu.
Daugiau informacijos telefonu.
Brokerių paslaugos nedomina.

Помещения на продажу
Цена 40.000 €
400 €/m2
Kauno m., Romainiai, Romainių g.
Площадь:100 m2
№ помещений:106
Этаж:1
Год постройки:1983
Отделка:Другое
Назначение:Другое
Описание:Ūkinės patalpos. Pirmas aukštas buvo naudojamas kaip garažas, antras aukštas buvo irenginėjamas kaip poilsio zona( nebsigta) Yra rūsys, elektra, vanduo.
Pstogi lokacija, naujas rajonas. Autobuso stotelės, prekybos centrai.
Galimybė derėtis.
Tel. +37067318757;+37069230093

Дом на продажу
Цена 400.000 €
2267 €/m2
Vilniaus m., Salininkai, Kelmijos g.
Площадь:176.42 m2
Площадь участка (а):161
Комнат:4
Этажей:161
Год постройки:2020
Отопление:Твёрдое топливо
Тип дома:Кирпичный
Отделка:Завершённый
Описание:Modernus 176,42 m² dviejų aukštų namas Salininkouse, netoli Vilniaus
LT
Parduodamas modernus dviejų aukštų gyvenamasis namas Salininkouse, ramioje ir patogioje vietoje, vos 20 minučių automobiliu iki Vilniaus centro (stoties)
Bendras namo plotas – 176.42 kv. m. Namas erdvus, funkcionalaus išplanavimo, puikiai tinkantis šeimai.
Išplanavimas:
Pirmas aukštas:
erdvi svetainė, atskira virtuvė, sanitarinis mazgas su dušu, įėjimas į garažą, katilinė / techninė patalpa.
Antras aukštas:
4 atskiri kambariai, vonios kambarys su vonia ir tualetu.
Privalumai:
Moderni elektrinė šildymo sistema, šildanti visą namą ir boilerį
Elektriniai vartai
Garažas
Didelis, prižiūrėtas kiemas su gražia augmenija ir želdiniais
Geras privažiavimas, asfaltuotas kelias
Vos 3 minutės automobiliu iki parduotuvių (net 4 parduotuvės netoliese)
Rami kaimynystė, patogi infrastruktūra
Puikus pasirinkimas ieškantiems komfortiško gyvenimo šalia Vilniaus, bet ramioje aplinkoje.
Kontaktai
Dėl išsamesnės informacijos ar apžiūros:
📞 Telefonas: +370 671 96092
📍 Susisiekite jums patogiu metu
RU
Продаётся современный двухэтажный жилой дом в районе Соленинкай, в тихом и удобном месте — 20 минут на машине до центра Вильнюса (вокзала)
Общая площадь дома — 176.42 м². Дом просторный, с удобной и продуманной планировкой, отлично подойдёт для семьи.
Планировка:
Первый этаж:
большая гостиная, отдельная кухня, санузел с душем, выход в гараж, техническое помещение.
Второй этаж:
4 отдельные комнаты, ванная комната с ванной и туалетом.
Преимущества:
Современная электрическая система отопления, обогревающая весь дом и бойлер
Электрические ворота
Гараж
Большой, ухоженный двор с красивыми растениями и зеленью
Хорошая дорога и удобный подъезд
4 магазина в 3 минутах езды
Спокойный район и развитая инфраструктура
Отличный вариант для комфортной жизни рядом с Вильнюсом, но в спокойной и уютной обстановке.
Контактные данные
Для получения дополнительной информации и просмотра дома:
📞 Телефон: +370 671 96092
📍 Связь в удобное для вас время

Квартира на продажу
Цена 4.000 €
77 €/m2
Ignalinos r., Ignalinos m., Vasario 16-osios g.
Площадь:52 m2
Комнат:2
Этаж:3/5
Год постройки:1999
Отопление:Центральное
Тип дома:Кирпичный
Отделка:Завершённый
Описание:Skubus buto pardavimas, Galimos derybos(5 aukštų namas, butas 3 aukšte.
Parduodu su baldais ir visa buitine technika. Prašau nekilnojamo turto agentų.neskambinti.)

Квартира на продажу
Цена 152.000 €
5241 €/m2
Vilniaus m., Bajorai
Площадь:29 m2
Комнат:2
Этаж:4/5
Год постройки:2024
Отопление:Центральное коллекторное
Тип дома:Кирпичный
Отделка:Завершённый
Описание:JAUKUS IR ŠVIESUS 1,5 KAMB. BUTAS BAJORŲ KELYJE, VILNIUJE
Parduodamas šiltas, stilingai įrengtas 1,5 kambario butas Bajorų kelyje – vietoje, kur miestas dera su ramybe ir žaluma. Tai namai tiems, kurie vertina jaukumą, funkcionalumą ir kokybišką kasdienybę.
Butas suplanuotas itin apgalvotai – atvira svetainės ir virtuvės erdvė natūraliai pereina į jaukią poilsio zoną, o atskirta miegamojo erdvė suteikia privatumo ir ramybės jausmą. Dideli langai pripildo namus šviesos, o balkonas kviečia rytą pasitikti su kavos puodeliu ar ramiai atsipūsti vakare.
Interjere dominuoja šviesios spalvos, natūralaus medžio akcentai ir šiuolaikiški sprendimai, kurie kuria harmoningą, šiltą atmosferą. Virtuvė pilnai įrengta, baldai ir apdaila parinkti taip, kad namai būtų ne tik gražūs, bet ir patogūs gyventi.
Butas yra 4 aukšte iš 5, tvarkingame, ramios kaimynystės name. Bajorų rajonas vertinamas dėl žalumos, tylos ir patogaus susisiekimo su miesto centru – puiki vieta tiek gyvenimui, tiek investicijai.
PAGRINDINIAI PRIVALUMAI:
• Jaukus 1,5 kamb. (29 kv)
• Atskira miegamojo zona
• Balkonas
• Šviesus ir modernus interjeras
• Rami vieta.
Tai butas, į kurį norisi grįžti.
📞 Kviečiame apžiūrai ir gyvam susitikimui su Jūsų būsimais namais.

Квартира в аренду
Цена 287 €
4 €/m2
Vilniaus r., Avižienių k., Vaikystės g.
Площадь:82 m2
Комнат:3
Этаж:2/3
Год постройки:2000
Отопление:Газовое
Тип дома:Панельный
Отделка:Завершённый
Описание:Išnuomojamas ofisas su balking Pilnai įrengtas.

Дом в аренду
Цена 600 €
5 €/m2
Klaipėdos r., Derceklių k., Draugystės g.
Площадь:120 m2
Комнат:4
Этажей:1
Год постройки:2018
Отопление:Твёрдое топливо
Тип дома:Блочный
Отделка:Завершённый
Описание:🏡 Išnuomojamas 4 kambarių namas Derseklių kaime – tik 20 min iki Klaipėdos
Išnuomojamas erdvus, šviesus ir tvarkingas 4 kambarių namas Derseklių kaime, Klaipėdos rajone. Puikus pasirinkimas tiems, kas nori gyventi ramioje vietoje, bet būti vos 20 minučių kelio automobiliu iki Klaipėdos.
🔹 Namo privalumai:
✔ 4 atskiri kambariai
✔ Didelis, aptvertas sklypas su vartais
✔ Didelis sodas ir kiemas aplink visą namą
✔ Labai erdvus ir švarus namas
✔ Draugiškas gyvūnams 🐾
✔ Rami ir saugi kaimynystė
🔥 Šildymas
Namas šildomas kietu kuru – granulėmis arba briketais
Ekonomiškas ir efektyvus šildymas.
📍 Vieta
Derseklių kaimas, Klaipėdos rajonas
Tik 20 min iki Klaipėdos, patogus susisiekimas.
📆 Nuoma
✔ Tik ilgalaikei nuomai
✔ Ieškome tvarkingų, atsakingų nuomininkų
📩 Dėl kainos, apžiūros ir papildomos informacijos – susisiekite asmeniškai.

Квартира на продажу
Цена 20.000 €
400 €/m2
Pagėgių sav., Pagėgių m., Vilniaus g.
Площадь:50.05 m2
Комнат:2
Этаж:1/1
Год постройки:1925
Отопление:Другое
Тип дома:Кирпичный
Отделка:Завершённый
Описание:Parduodamas 50.05 kv. m. komercinės patalpos Vilniaus g. 38 Pagėgiuose. Patalpos parduodamos be matomų lentynų. Plane nepažymėta, tačiau patalpose yra atskirta dar viena erdvė, buvo naudojama kaip sandėliukas prekėms susidėti. Yra kondicionierius.

Квартира на продажу
Цена 7.800 €
312 €/m2
Alytaus m., Dainava, Vilties g.
Площадь:25 m2
Комнат:1
Этаж:5/5
Год постройки:1995
Отопление:Центральное
Тип дома:Монолитный
Отделка:Частичная отделка
Описание:Adresas: Vilties g. 32, 5 aukštas , Alytuje
Šildymas: centrinis
Parduodamas vieno kambario, 18,2 m² butas bendrabučio tipo name su bendro naudojimo patalpomis – virtuve, tualetu, dušu ir bendru sandėliuku (sandėliuką galima apžiūrėti kreipiantis į buto prižiūrėtoją).
Bendra patalpų kvadratūra – 25 m².
Tai pagerinto tipo bendrabutis – bendro naudojimo patalpos švarios ir sutvarkytos, dušas bei virtuvė suremontuoti.
Laiptinė privati, rakinama. Kaimynai ramūs ir tvarkingi.
Butas suremontuotas – sudėti plastikiniai langai, apšiltintos ir išdažytos sienos bei lubos, sudėtas parketas, šarvuotos durys.
Įrengta buitinė technika – bute yra šaldytuvas, o bendrose patalpose – skalbimo mašina.
Centrinis šildymas, maži mokesčiai, yra galimybė gauti šildymo kompensaciją.
Šilta, jauki ir ekonomiška aplinka.
Butas parduodamas su daliniais baldais ir buitine technika, išskyrus vaikišką lovytę, komodą ir kitus vaikiškus daiktus, matomus nuotraukose – jie nebus parduodami, juos savininkai pasiims išsikeldami.
Šeima šiuo metu dar gyvena bute, tačiau iki Naujųjų metų planuoja išsikraustyti, todėl galima tartis dėl priešpardavimo sutarties ir išankstinio avanso sumokėjimo pas notarus.
Kaina – 7800 €
Galimybė išsimokėti dalimis pagal susitarimą.
Patogi vieta: netoli miesto centro, poliklinikos, Jaunimo parko, greta lopšelių-darželių „Pasaka“ ir „Saulutė“, Dainavos progimnazijos, parduotuvės Lidl bei Alytaus Vinco Kudirkos ligoninės.
Puikus susisiekimas, rami ir saugi aplinka – tinkamas pasirinkimas tiek gyvenimui, tiek investicijai!
Dėl buto pardavimo kreiptis:
Ieva – tel. 063136020

Квартира на продажу
Цена 177.000 €
2493 €/m2
Vilniaus m., Fabijoniškės, Dzūkų g.
Площадь:71 m2
Комнат:3
Этаж:6/10
Год постройки:1990
Отопление:Центральное
Тип дома:Кирпичный
Отделка:Завершённый
Описание:Parduodamas Funkcionalaus suplanavimo 3-jų kambarių butas Liongino Baliukevičiaus-Dzūko g., Fabijoniškėse. Ramioje kaimynystėje su panoraminiais vaizdais į mišką. Buto išplanavimas: trys izoliuoti kambariai, iš vieno jų patenkama į įstiklintą balkoną, atskirta virtuvė, koridorius su tamsiu kambariu-drabužine ,bei vonios kambarys su atskiru wc. Kieme automobilių stovėjimo aikštelė. Namas strategiškai patogioje vietoje, netoli Ateities g. Šalia namų plačiai išvystyta miesto paslaugų infrastruktūra: transporto stotelės, parduotuvės, mokyklos, darželiai, sporto klubai, gydymo ir kt. įstaigos. Patogus susisiekimas su Ukmergės ir Geležinio Vilko gatvėmis, Laisvės prospektu.
Rami patogi vieta prie miško.
Buta parduodada savininkas.Brokerių paslauga nereikalinga.Ačiū už supratingumą:)
BALDAI ir BUITINĖ TECHNIKA
• Virtuvės baldų komplektas;
• Virtuvės stalas su kėdėmis;
• Drabužinės baldai;
• Prieškambario-miegamojo sieninė spinta;
• Yra vidinis kiemelis, šalia miškas.
• Parkavimas prie namo įrengtoje parkavimo aikštelėje;