Объявления о недвижимости

Квартира на продажу
Цена 2.900 €
69 €/m2
Radviliškio r., Tyrulių mstl., Liepų g.
Площадь:42 m2
Комнат:2
Этаж:2/2
Год постройки:1960
Отопление:Твёрдое топливо
Тип дома:Кирпичный
Отделка:Завершённый
Описание:Reikalingas remontas.šarvo durys,plastikinei langai,sandėliukas.elektra vanduo.

Дом на продажу
Цена 195.000 €
1773 €/m2
Vilniaus r., Rudaminos k., Grybų g.
Площадь:110 m2
Комнат:3
Этажей:1
Год постройки:2024
Отопление:Электрическое
Тип дома:Блочный
Отделка:На стадии строительства
Описание:PARDUODAMAS A++ KLASĖS VIENO AUKŠTO NAMAS
Parduodamas modernus, ekonomiškas ir kokybiškai pastatytas A++ energinės klasės vieno aukšto namas, bendras plotas – apie 110 m², o sklypo plotas – 13 arų.
Namo baigtumas – apie 80%, atlikti visi brangiausi ir sudėtingiausi statybos darbai, liko tik įsirengti interjerą pagal savo pageidavimus. Kaina derinama
ĮRENGIMO LYGIS:
Baigtumas – ~80%
Fasadas pilnai įrengtas
Vidaus sienos užtinkuotos
Grindys užbetonuotos, įrengtas grindinis šildymas
Lubos paruoštos, sumontuotas lubinis šildymo/šaldymo kontūras
Išvedžiota elektra
Paruošti rekuperacijos vamzdynai
Bus įrengtas oras–vanduo šilumos siurblys
Kanalizacija įvesta, vanduo – gręžinys
Sutvarkytas patogus namo techninis projektas ir funkcionalus išplanavimas
KAMBARIŲ IŠPLANAVIMAS
1. Tambūras / prieškambaris
Patalpa skirta viršutiniams drabužiams ir avalynei, patogu įrengti spinta-sistemą.
2. Darbo kambarys / vaikų kambarys
Geras pasirinkimas kaip darbo kabinetas arba mažesnis vaikų kambarys.
3. Miegamasis
Tinka kaip vaiko ar paauglių kambarys.
4. Virtuvė su svetaine
Didelė ir šviesi erdvė su išėjimu į terasą, svetainė sujungta su virtuve. Puikiai tinka šeimos poilsiui, dideliems langams numatytas daug natūralios šviesos.
5. Valgomasis / svetainės zona
Didelė bendra erdvė, jungiasi su virtuve.
6. Tėvų miegamasis
Patogu įrengti dvigulę lovą, spintą, asmeninę zoną.
7. Koridorius
Patogiai išdėsto namo erdves, funkcionalus išplanavimas.
8. San. mazgas (pagrindinis)
Numatyta vieta dušui, WC, praustuvui.
9. Katilinė / techninė patalpa
Čia bus įrengtas oras–vanduo šilumos siurblys, kolektoriai, rekuperacijos mazgas.
10. Vaikų kambarys / miegamasis
Jaukus kambarys su langu į kiemo pusę.
11. Drabužinė
Puikiai pritaikyta kaip tėvų miegamojo garderobas.
12. Pagalbinė patalpa / skalbykla
Galima naudoti kaip skalbyklą, sandėliuką, buitinių daiktų zoną.
PRIVALUMAI:
Aukšta energinė klasė (A++) – labai ekonomiškas namas
Jau atlikta didžioji dalis brangiausių darbų
Įvesti ir paruošti visi svarbiausi inžineriniai tinklai
Grindinis šildymas + lubinis šildymo/šaldymo kontūras
Paruošta rekuperacijos sistema
Įskaičiuotas oras–vanduo šilumos siurblys
Tvarkingas, funkcionalus trijų miegamųjų išplanavimas
Galimybė susikurti interjerą pagal savo stilių

Квартира на продажу
Цена 7.200 €
204 €/m2
Ignalinos r., Didžiasalio k., Karalyčios g.
Площадь:35.36 m2
Комнат:1
Этаж:3/5
Год постройки:1985
Отопление:Центральное
Тип дома:Кирпичный
Отделка:Завершённый
Описание:Parduodamas 1 kambario butas yra Ignalinos rajone, Didžiasalio kaime. Netoliese gausu žaliųjų zonų - pietinėje pusėje telkšo Agarinis ir Dumblis ežerai, šiaurinėje pusėje plyti nedidelis miškas. Privažiavimo keliai asfaltuoti, gatvės apšviestos, įrengti šaligatviai. Iki Ignalinos miesto centro - apie 38 km.
BENDRA INFORMACIJA
- Buto adresas - Karalyčios g. 9-31, Didžiasalio k., Ignalinos r.;
- Buto plotas - 35,63 kv. m.;
- Kambarių skaičius - 1;
- Aukštas - 3 iš 5;
- Rūsys - yra; 5,79 kv.m
- Šildymas - bendroji centrinio šildymo sistema;
- Vandentiekis - komunalinis vandentiekis;
- Nuotekų šalinimas - komunalinis nuotekų šalinimas;
- Dujos - yra;
- Elektra - yra;
- Statybos metai - 1985.
KITA INFORMACIJA
- Langai - paprastų medinių rėmų;
- Įėjimo durys - medinės;
- yra balkonas;
- Vidaus apdaila: sienos - tapetai, plytelės; grindys - linoleumas, plytelės;
- Šalia pastato įrengta automobilių stovėjimo aikštelė;
- Aplinkinėje vietovėje gerai išvystyta socialinė ir inžinerinė infrastruktūra.
Kaina: 7200

Квартира на продажу
Цена 84.000 €
2270 €/m2
Kauno m., Eiguliai, Sukilėlių pr.
Площадь:37 m2
Комнат:2
Этаж:5/5
Год постройки:1981
Отопление:Центральное
Тип дома:Блочный
Отделка:Завершённый
Описание:PARDUODAMAS 2 KAMBARIŲ BUTAS KAUNE
Parduodamas tvarkingas, jaukus, ir šviesus nedidelis 2 kambarių butas strategiškai patogioje vietoje, Eigulių mikrorajone, netoli Kauno klinikų. Pro buto langus atsiveria gražus vaizdas. Butas su balkonu.
Butas vidinis, kambariai nepereinami. Butas įsikūręs paskutiniame aukšte. Renovuotas namo stogas.
Butas įrengtas, parduodamas su baldais ir buitine technika.
Butui priklauso rūsys;
Labai patogus susisiekimas su kitomis miesto dalimis tiek viešuoju, tiek privačiu transportu bei išvažiavimu iš Kauno, gerai išvystyta infrastruktūra (netoliese darželiai, mokyklos, parduotuvės, gydymo įstaigos). .
Parduoda savininkai.

Квартира на продажу
Цена 6.500 €
141 €/m2
Radviliškio r., Tyrulių mstl., Liepų g.
Площадь:46 m2
Комнат:2
Этаж:2/2
Год постройки:1957
Отопление:Твёрдое топливо
Тип дома:Кирпичный
Отделка:Завершённый
Описание:Parduodamas tvarkingas dviejų kambarių butas 15 KM nuo Šiaulių.su baldais ir buitine technika.plastikiniai langai šarvo durys.kaina derinama

Дом на продажу
Цена 12.000 €
130 €/m2
Pakruojo r., Pašvitinio mstl., Vaškų g.
Площадь:92.54 m2
Комнат:4
Этажей:2
Год постройки:1973
Отопление:Твёрдое топливо
Тип дома:Бревенчатый
Отделка:Завершённый
Описание:Parduodamas gyvenamasis namas Pašvitinio miestelyje, Vaškų g. 9
Parduodamas 1973 m. statybos rąstinis, 92,54 m² ploto namas su 25 arų žemės sklypu.
Namas įrengtas, 4 kambariai, šildymas kietu kuru.
Privalumai ir ypatumai:
Atlikti geodeziniai matavimai;
Įvesta trifazė elektra;
Palėpėje galima įsirengti papildomą kambarį – yra medienos plokštės ir lentos;
Lauko virtuvėje – autentiškas senovinis duonkepis pečius;
Parduodant paliekami baldai, 2 šaldytuvai ir malkos.
Puikus pasirinkimas ieškantiems ramaus gyvenimo gamtos apsuptyje ar sodybos poilsiui.
Idealus variantas pirkėjui, mokančiam atlikti remonto darbus ir norinčiam susikurti būstą pagal savo poreikius!

Квартира на продажу
Цена 59.000 €
3688 €/m2
Palangos m., streets
Площадь:16 m2
Комнат:1
Этаж:2/3
Год постройки:1983
Отопление:Электрическое
Тип дома:Кирпичный
Отделка:Завершённый
Описание:Palangos centre parduodamas 1kambario butas. Informacija telefonu +37065075013
Butas- studija 16m2, 2a iš 4-rių. Šildomas elektra, yra dušas, wc, vanduo šildomas boileriu. Namas turi administratorius, labai tvarkingas ir gerai prižiūrimas. Langai į kiemo pusę, erdvios laiptinės, iki jūros vos 1 km

Дом на продажу
Цена 65.000 €
1155 €/m2
Elektrėnų sav., Pugainių k., Pugainių g.
Площадь:56.27 m2
Комнат:3
Этажей:2
Год постройки:1983
Отопление:Твёрдое топливо
Тип дома:Кирпичный
Отделка:Завершённый
Описание:🏡 PARDUODAMAS MŪRINIS DVIEJŲ AUKŠTŲ NAMAS SU SKLYPU BRAŽUOLĖS SODŲ BENDRIJOJE
Kaina: 65 000 €
Vietovė: Pugainių g., Pugainių k., Elektrėnų sav. (Neries regioninis parkas)
Tipas: Sodo namas
Plotas: 56,27 m²
Sklypas: 6,4 arų
Statyba: mūrinis, su rūsiu ir priestatu
🌿 Aprašymas
Parduodamas dviejų aukštų mūrinis sodo namas vienoje iš gražiausių Lietuvos vietų – kairiajame Neries krante, Neries regioniniame parke, sodo bendrijoje „Bražuolė-5“.
Vieta apsupta dviejų upių – Neries ir šaltiniuotosios Bražuolės, todėl čia nuolat tvyro ramybė ir gaivus oras.
Namas turi rūsį ir priestatą, kuriame įrengta:
dušas,
lauko virtuvė,
malkinė.
Vanduo – iš gręžinio, šildomas boileriu, yra kanalizacija.
Viduje – kepimo krosnis ir didelis židinys.
Įrengtas kondicionierius, tinkantis tiek vėsinimui, tiek šildymui.
Antrame aukšte – miegamasis kambarys ir erdvi terasa su vaizdu į gamtą.
Sklypas puikiai sutvarkytas, auga brandžios obelys, yra vietos poilsiui ir automobiliui.
📍 Atstumai
~25 km iki Vilniaus miesto;
~24 km iki Elektrėnų;
~8,6 km iki parduotuvės „Aibė“, Vilniaus g. 17, Sudervės k.;
~8,8 km iki „Maxima“, Kauno g. 22, Vievis.

Дом в аренду
Цена 1.034 €
6 €/m2
Klaipėdos m., Rumpiškės, Paryžiaus Komunos g.
Площадь:188 m2
Комнат:1
Этажей:1
Год постройки:1971
Отопление:Другое
Тип дома:Кирпичный
Отделка:Незавершённый
Описание:Išnuomojamos 188 kv sandėliavimo, komercinės, gamybinės paskirties patalpos, 5,5 Eur /kv.m. Asfaltuotas privažiavimas, uždara teritorija. Signalizacija. Aukštos lubos. Dideli vartai.

Дом на продажу
Цена 195.000 €
1950 €/m2
Klaipėdos m., Rimkai, Lubinų g.
Площадь:100 m2
Комнат:4
Этажей:1
Год постройки:2025
Отопление:Геотермальное
Тип дома:Кирпичный
Отделка:Частичная отделка
Описание:Parduodamas vieno aukšto 100 m² namas su erdviu 11 arų žemės sklypu.
Puikus pasirinkimas ieškantiems patogaus, ekonomiško ir jaukaus būsto gamtos apsuptyje, bet kartu norintiems gyventi mieste, o ne priemiestyje – greitas ir patogus susisiekimas.
NAMO IŠPLANAVIMAS:
1. 3 miegamieji kambariai
2. Erdvi svetainė sujungta su virtuve
3. 2 sanitariniai mazgai
4. Katilinė ir holas
5. Didelė terasa
APDAILA IR ĮRENGIMAS:
1. Išorės apdaila – pilnai užbaigta
2. Vidaus apdaila – dalinė, patogiai pasiruošta įsirengti pagal savo poreikius
3. Sienos ištinkuotos, paruoštos glaistymui, dažymui ar tapetavimui
4. Grindys apšiltintos, įrengtas grindinis šildymas, išbetonuotas išlyginamasis sluoksnis (paruoštas plytelėms, vinilinei dangai ar laminatui)
5. Stogas ir sienos apšildytos 30 cm Neoporu putplasčiu. Lubos dar papildomai yra apšildytos 10 cm poliuretaninėmis putomis – užtikrina puikią šilumos izoliaciją
6. Įrengta elektros ir santechnikos instaliacija
7. Įrengta rekuperacinės sistemos instaliacija (švarus ir sveikas oras)
8. Įrengta signalizacijos instaliacija
PRIVALUMAI:
1. Namas mieste – greitas ir patogus susisiekimas
2. Kraštinis sklypas – ribojasi su pieva, supa gamta
3. Erdvus 11 arų sklypas
4. Didelė terasa poilsiui ir laisvalaikiui
5. Vieno aukšto namas – patogus ir praktiškas išplanavimas
6. Energiškai efektyvus A++ klasės namas – itin mažos išlaikymo sąnaudos
7. Galimybė įsirengti namus pagal savo poreikius ir viziją