Real Estate Listings

Apartment for Sale
Price 280.000 €
5000 €/m2
Kauno m., Gričiupis, B. Sruogos g.
Area:56 m2
Rooms:2
Floor:4/5
Construction Year:2018
Heating:Air source heat pump
House Type:Masonry
Construction:Finished
Description:Parduodamas 2 kambarių butas Kaune, Sruogos g. 13
Bendra informacija:
• Adresas: Sruogos g. 13, Kaunas
• Plotas: 56 kv. m
• Aukštas: 4/5
• Kambarių skaičius: 2
• 2 Balkonai
• Statybos metai: 2018
• Šildymas: oras/vanduo
• Parkingas: yra
• Liftas
Privalumai:
• Naujos statybos 5 aukštų namas;
• Sutvarkyta namo aplinka;
• Netoliese Ąžuolyno parkas;
• Patogus susisiekimas su miesto centru.

Apartment for Sale
Price 50.000 €
893 €/m2
Šiaulių m., Bačiūnų g.
Area:56 m2
Rooms:3
Floor:2/2
Construction Year:1955
Heating:Air source heat pump
House Type:Masonry
Construction:Finished
Description:Parduodamas 56 kv. m. trijų kambarių butas Bačiūnų g., Šiauliuose.
Butas antrame aukšte (2/2), vidurinis, naujai įrengta oras-oras šildymo sistema, palikti ir anksčiau naudoti elektriniai radiatoriai. Namas medinis-mūrinis, butas šviesus, langai – į skirtingas namo puses (rytai ir vakarai). Bute plastikiniai langai, šarvuotos durys. Butui priklauso didelis dviejų aukštų ūkinis pastatas (apie 60 kv. m.) bei nuomos teisės į valstybinės žemės sklypą namo kieme. Name atvestos dujos, yra galimybė prisijungti.

House for Sale
Price 10.000 €
250 €/m2
Vilkaviškio r., Šiaudiniškių k., Šiaudiniškių g.
Area:40 m2
Rooms:3
Number of floors:1
Construction Year:1952
Heating:Solid fuel
House Type:Wooden
Construction:Other
Description:Parduodamas renovuotinas namas su dideliu žemės sklypu Šiaudiniškių k., Vilkaviškio r.
Puiki vieta. Už kelio prižiūrėtas vandens telkinys, stotelė. Aktyvi Šiaudiniškių k. bendruomenė.
BENDRA INFORMACIJA:
Adresas - Šiaudiniškių g. 14, Šiaudiniškių k., Vilkaviškio r.
Žemės plotas - 28,95 a
Yra elektra, vanduo.
Šildymas kietu kuru.
Namui reikalingas kapitalinis remontas.
Puiki galimybė įgyvendinti savo gyvenamosios vietos viziją.

Apartment for Rent
Price 700 €
15 €/m2
Vilniaus m., Šnipiškės, Giedraičių g.
Area:47 m2
Rooms:2
Floor:2/3
Construction Year:2010
Heating:Electric
House Type:Masonry
Construction:Finished
Description:SAVININKAS, MOKESCIAI TIK keturi (elektra, dujos, šaltas vanduo, šiukšlės 3e/mėn)- viskas pagal skaitiklius. Vanduo šildomas dujomis-ekonomiška.
Mažaaukštės statybos daugiabutis, labai rami vieta- kaip kaime, graži aplinka, daug žalumos aplinkui, iki Gedimino prospekto trys stotelės.
Didelis erdvus butas su balkonu, apstatytas, rasite šaldytuvą, skalbimo mašiną, mikrobangę, visus stalo įrankius, indus, puodus, patalynę, lygintuvą su lyginimui skirta lenta ir kt.
Visada rasite vietos automobiliui palikti.
Dvigulė plati lova, spintos didelės, erdvios. Daug vietos pasidėti ir vonioje.
Su augintiniais netrukdykite.

Apartment for Sale
Price 130.000 €
3023 €/m2
Vilniaus m., Naujininkai, Kapsų g.
Area:43 m2
Rooms:2
Floor:2/2
Construction Year:1956
Heating:Central
House Type:Other
Construction:Finished
Description:Siūlome Jums galimybę įsigyti jaukų ir šviesų 2 kambarių butą patogioje Naujininkų vietoje – rajone, kuris sparčiai keičiasi ir tampa vis perspektyvesnis tiek gyvenimui, tiek investicijoms.
Apie butą:
- 2 kambariai – patogus išplanavimas tiek porai, tiek vienam gyventojui ar nuomai.
- Įrengta virtuvė su naujais baldais ir buitine technika.
- Vonia ir virtuvė po atnaujinimo – galima gyventi iš karto.
- Reikia tik minimalių investicijų (grindjuostės, šviestuvai, smulkūs pataisymai), tad galima prisitaikyti pagal savo poreikius.
- Dideli langai suteikia daug natūralios šviesos.
- Butas parduodamas be tarpininkų.
Apie namą:
- Parengtas renovacijos projektas, kuris bus įgyvendintas artimiausiu metu.
Lokacija:
- Naujininkai – vienas sparčiausiai besivystančių Vilniaus rajonų.
- Patogus susisiekimas su miesto centru tiek automobiliu, tiek viešuoju -transportu.
- Netoliese parduotuvės, mokyklos, darželiai.
- Patogi vieta tiek gyvenimui, tiek nuomai.

Apartment for Rent
Price 550 €
10 €/m2
Klaipėdos m., Centras, Ąžuolų g.
Area:56 m2
Rooms:2
Floor:2/2
Construction Year:2010
Heating:Gas
House Type:Masonry
Construction:Finished
Description:Ilgalaikė buto/namo nuoma.
Butas per du aukšus. Buto Plotas 56 kv.
Primas aukštas virtuvė ir vonia. Antras aukštas 2 kambariai ir prieškambaris
Rami vieta, Netoli Universitetas, Licėjus, Mokyklos, darželis, Kar Kar parkas, Geležinkelio stostis.
Dujinis šildymas, kondicionierius.
Su visais baldais ir buitine technika.

House for Sale
Price 14.500 €
580 €/m2
Trakų r., Meiluškių k., Kalnų g.
Area:25 m2
Rooms:1
Number of floors:1
Construction Year:2025
Heating:Other
House Type:Other
Construction:Other
Description:Parduodami namų valdos sklypai Kalnų g. 18, Meiluškių k., Trakų r. sav.
15min automobiliu iki Trakų centro
30min automobiliu iki Vilniaus miesto
Koordinatės: 54.631644, 24.785278
Žemėlapis : https://maps.app.goo.gl/BnbXt7ttuDp9xZrv8
Ieškote ramybės ir gamtos grožio, bet nenorite toli nuo miesto? Šie namų valdos sklypai – būtent tai, ko jums reikia!
Sklypai įsikūrę ramioje, saugioje ir sparčiai besivystančioje vietovėje, vos 15–20 min. kelio nuo Trakų centro. Čia galite kurti savo svajonių namus, mėgautis erdve, švariu oru ir kvapniais vaismedžių sodais.
Kodėl verta rinktis šiuos sklypus?
✅ Tvarkingas ir įregistruotas projektas – suformuoti sklypai, keliai ir servitutai jau sutvarkyti.
✅ Elektros tiekimas šalia sklypų – pasiruoškite statyboms be rūpesčių.
✅ Erdvūs, derlingi sklypai – puikiai tinka tiek sodui, tiek daržininkystei.
✅ Laukinės obelys ir kriaušės sklypuose – jūsų natūralus vaismedžių sodas jau laukia!
✅ Vietovė sparčiai auga, čia kurtis renkasi nauji gyventojai – puiki investicija į ateitį.
✅ Rami, vaizdinga aplinka šalia miškų ir ežerų – puiki vieta atsipalaiduoti ir pabėgti nuo miesto šurmulio.
✅ Patogus privažiavimas – lengva pasiekti tiek Trakus, tiek kitus svarbius taškus.
✅ Tinka tiek gyvenimui, tiek poilsio sodybai.
✅ Yra galimybė pasidaryti laikiną (10metų) elektros dežutę kaina apie ~ 1500eur.
Sklypų sąrašas ir kainos:
✔️ 18J – 62 a – 31 900 €
❌ 18K – PARDUOTA
✔️ 18C – 24 a – 21 500 €
❌ 18D – PARDUOTA
✔️ 18F – 24 a – 14 600 €
✔️ 18E – 26 a – 16 300 €
✔️ 18S – 27 a – 16 900 €
✔️ 18T – 25 a – 15 300 €
✔️ 18U – 24 a – 14 500 €
⏳ Nepraleiskite progos!
Sklypai paruošti pardavimui – visi dokumentai tvarkingi, sandorį galima sudaryti iš karto.
Susisiekite dabar ir susitarkite dėl apžiūros!
Leiskite sau svajoti ir kurti savo ateitį čia, kur gamta ir ramybė yra jūsų kaimynai.

Apartment for Sale
Price 110.000 €
1429 €/m2
Kauno m., Freda, Vinčų g.
Area:77 m2
Rooms:4
Floor:2/5
Construction Year:1972
Heating:Central
House Type:Masonry
Construction:Other
Description:Ilgas balkonas, šarvuotos durys

House for Sale
Price 55.000 €
1074 €/m2
Panevėžio m., Centras, Katedros g.
Area:51.21 m2
Rooms:3
Number of floors:2
Construction Year:1972
Heating:Solid fuel
House Type:Wooden
Construction:Finished
Description:PATOGI VIETA, NUOSAVAS NAMAS - SKLYPAS MIESTO CENTRE IR GARAŽAS!
PARDUODAMA NAMO DALIS PANEVĖŽIO CENTRE.
Tai puiki galimybė įsikurti strategiškai patogioje vietoje su nuosavu sklypu, garažu ir atnaujinta infrastruktūra. Gyvenkite ten, kur visi miesto patogumai pasiekiami ranka, o jauki ir tvarkinga aplinka leis mėgautis ramybe.
YPATUMAI:
* Puiki lokacija - Panevėžio miesto centras! Vos kelios minutės pėsčiomis iki visų pagrindinių miesto objektų, parduotuvių, mokyklų, darželių ir viešojo transporto.
* Galimybė įsirengti pagal savo poreikius - dviejų kambarių būstas puikiai tiks tiek jaunai šeimai, tiek vyresnio amžiaus žmonėms ar investicijai.
* Pakeisti plastikiniai langai - užtikrina geresnę šilumos izoliaciją.
* Vamzdynai (vandentiekis ir kanalizacija) atnaujinti 2018 m.
* Išpuoselėtas ir pastoviai prižiūrimas sklypas.
* Privatus sklypas - suteikiantis daugiau erdvės poilsiui ir galimybę kurti savo aplinką.
* Rami ir tvarkinga kaimynystė - gyvenkite miesto centre, bet be triukšmo ir šurmulio.
BENDRA INFORMACIJA:
* Pastatas - gyvenamasis pastatas.
* Bendras gyvenamasis plotas - 51.21 kv.m.
* Kambarių skaičius: 2.
* Šildymas - kietu kuru.
* Statybos metai: 1972 m.
* Sklypo bendras plotas - 2.38 a.
* Papildomi statiniai: garažas ir malkinė (abu įregistruoti).
* Sklypas aptvertas, suteikiantis privatumo.
plotas:
51,21 m²
Sklypo plotas:
2,38 a
Kambarių sk.:
2
Aukštų sk.:
1
Metai:
1972
Iki vandens telkinio (m):
1 000
Vanduo: miesto vandentiekis

Apartment for Sale
Price 28.000 €
471 €/m2
Panevėžio r., Šilų mstl., Vilties g.
Area:59.43 m2
Rooms:3
Floor:2/2
Construction Year:1974
Heating:Solid fuel
House Type:Masonry
Construction:Finished
Description:Prie buto priklauso.Ūkinis pastatas su tremperiu.statybos metai 1974. 1457.00 kub.m.Ūkinis dar vienas pastatas metai 1974. 367.00. kub.mStatybos metai 1974. Bendras plotas 59.41kv 3 kambarių, 2 aukštas. Panevėžio r.sav.Šilu mstl. Vilties g 11-7 Panevėžio rajone šilu kaime, 3 kambarių butas tvarkingas, garažas, rusys, dvi dirbamos žemės 20a prie būto.